Wypożyczalnia Lotnisko

17 Sty 2018

Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko Balice – Tanio i profesjonalnie!

Wypożyczalnia samochodów PePeCAR to najlepszy sposób na szybki dojazd na spotkanie biznesowe, wyjazd rodzinny czy pokonanie trasy na lotnisko. Bardzo często, wybierając się w podróż służbową lub prywatną do innego miasta stajemy przed wyborem czy korzystać z zewnętrznych usług kierowców, na przykład taksówek czy skorzystać z usługi, jaką daje nam wypożyczalnia samochodów. Odpowiedź jest banalnie prosta. Wypożyczalnia to korzystne rozwiązania, atrakcyjne ceny wynajmu i wyjątkowe, wygodne samochody, które dopasujemy do Twoich potrzeb. Nasza siedziba znajduje się w mieście Kraków. Oferujemy wynajem samochodu z jego podstawieniem w tak uczęszczane miejsca, jak np. lotnisko Kraków – Balice – tanio i wygodnie.

Na rynku działamy już od wielu lat i z powodzeniem współpracujemy z klientami z wielu branż. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy bezpieczne auta różnej klasy. Niezależnie od tego czy korzystasz z naszej wypożyczalni w drodze na lotnisko czy podczas wyjazdu służbowego do partnera biznesowego za miasto, zawsze znajdziemy dla Ciebie samochód, który będzie doskonałą odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Najważniejsze w PePeCAR jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego wszystkie samochody są poddawane sukcesywnym przeglądom technicznym.

wypożyczalnia samochodów lotnisko kraków
kraków balice wypożyczalnia samochodów
wypożyczalnia samochodów kraków balice tanio

Wypożyczalnia samochodów na lotnisko – Kraków

Nasi klienci bardzo często rezerwują auto na ostatnią chwilę. Na szczęście nasza flota jest przygotowana na wyjątkowe sytuacje. Wygodny formularz na stronie lub kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami umożliwia szybką rezerwację konkretnego auta. Naszym priorytetem jest satysfakcja i bezpieczeństwo klientów, dlatego pozostajemy dla Państwa dyspozycji przez cały czas. W przypadku pytań, nasi specjaliści z wypożyczalni w Krakowie z chęcią odpowiedzą i doradzą, rezerwując auto na wybrany termin. W przystępny sposób wyjaśnimy wszystkie szczegóły i przedstawimy warunki wypożyczenia oraz zwrotu auta. Z nami zawsze dojadą Państwo do celu!

Wypożyczalnia samochodów Kraków – Balice. Tanio i komfortowo

Utrzymanie samochodu firmowego nie dla każdego jest opłacalne. Jednakże w przypadku wyjazdów służbowych koniecznością jest szybki i bezpieczny dojazd, np. na lotnisko. Taksówki bywają drogie, szczególnie w godzinach szczytu, a „złapanie” wolnego auta w okolicach lotniska często graniczy z cudem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy korzystne warunki wypożyczenia auta. Nasza flota składa się tylko z samochodów dobrych marek. To Państwo wybierają auto i dzień, a my oferujemy tanie usługi wypożyczenia samochodu na lotnisko Balice w Krakowie.

wypożyczalnia samochodów kraków balice

Kraków – lotnisko. Wypożyczalnia samochodów

Czysto, szybko, bezpiecznie i tanio – to wszystko w naszej ofercie wypożyczalni w Krakowie. Dbając o zaspokojenie potrzeb klientów o zróżnicowanych gustach, dysponujemy flotą w kategorii standard i premium. W ofercie wypożyczalni posiadamy tylko bezpieczne i gustowne auta. W codziennym życiu z pewnością spotykają się Państwo z wieloma sytuacjami, w których auto z wypożyczalni będzie najlepszym wyborem! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PePeCAR to firma z doświadczeniem. Jesteśmy zaangażowani w każde zlecenie, a klient jest dla nas najważniejszy. Nasz profesjonalizm jest widoczny w profesjonalnym i przemyślanym doborze samochodów oraz w podejściu do klienta o czym świadczą pozytywne opinie naszych partnerów biznesowych. Zachęcamy do wyboru marki samochodu, która będzie spójna z Państwa oczekiwaniami oraz wizerunkiem firmy. Ceny wypożyczenia auta są niezwykle konkurencyjny, dlatego każdy nasz klient może sobie pozwolić np. na wynajęcie komfortowego auta klasy premium.