Cennik

Cennik - Tania wypożyczalnia samochodów PEPECAR Kraków

SEGMENT A

1-3 DNI  79ZŁ/DOBA
4-20 DNI 69ZŁ/DOBA
20+ 59ZŁ/DOBA
kaucja 500zł

SEGMENT B

1-3 DNI  99ZŁ/DOBA
4-20 DNI 89ZŁ/DOBA
20+ 79ZŁ/DOBA
kaucja 800zł

SEGMENT C

1-3 DNI  149ZŁ/DOBA
4-20 DNI 129ZŁ/DOBA
20+ 109ZŁ/DOBA
kaucja 1000zł

SEGMENT D

1-3 DNI  179ZŁ/DOBA
4-20 DNI 149ZŁ/DOBA
20+ 129ZŁ/DOBA
kaucja 1500zł

SEGMENT SUV

1-3 DNI  209ZŁ/DOBA
4-20 DNI 169ZŁ/DOBA
20+ 149ZŁ/DOBA
kaucja 2000zł

SEGMENT PREMIUM

1-3 DNI  499ZŁ/DOBA
4-20 DNI 399ZŁ/DOBA
20+ 299ZŁ/DOBA
kaucja 3000zł

Tani samochód w najwyższej klasie!

wypożyczalnia samochodów kraków tanio

Wypożyczalnia samochodów Kraków – poznaj nasz cennik

wypożyczalnia aut kraków tanio

Wypożyczalnia aut to miejsce, w którym w szybki i bezpieczny sposób wybierzesz i zarezerwujesz auto dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nasi klienci korzystają z usług PePeCAR gdy nie mają możliwości poruszania się w danym mieście swoim pojazdem, a decyzja o wynajmie taksówki jest zbyt kosztowana. Nasza wypożyczalnia samochodów w mieście Kraków to tania i korzystna oferta. Proponujemy naszym klientom wygodny sposób na przejazd w wybrane miejsce podczas wakacji, spotkania biznesowego, na imprezę rodzinną czy też atrakcyjny wynajem auta na lotnisko. Wyróżniamy się na tle innych wypożyczalni i oferujemy naszym klientom atrakcyjny cennik, w którym udowadniamy, że tanio oznacza komfortowo i wygodnie! Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego wszystkie samochody, które znajduja się w naszej ofercie są pod stałym nadzorem technicznym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zależy nam na komforcie naszych klientów dlatego dbamy nie tylko o flotę samochodową, ale również dokładamy wszelkich starań, by warunki umowy w PePeCAR były dla Państwa przejrzyste i czytelne. Podstrona „cennik” ma na celu przybliżenie Państwu, jakimi modelami samochodów dysponujemy oraz jakie są koszty ich wynajmu. Biorąc pod uwagę marki takie jak: BMW, Audi, KIA i wiele innych, koszty wypożyczenia auta są naprawdę konkurencyjne. Dzięki nam, nasi klienci szybko, wygodnie i co najważniejsze bezpiecznie dojadą pod wskazane miejsce. Zaufanie to dla nas podstawa, dlatego przykładamy dużą wagę do stanu technicznego naszych aut. Wszystko po to, aby zapewnić klientom PePeCAR najwyższy standard usług. Zachęcamy do wyboru PePeCAR - taniej wypożyczalni samochodów z Krakowa!

Wypożyczalnia aut Kraków – tanio i komfortowo!

Zapewniając naszym klientom najwyższy standard usług posegregowaliśmy oferty, co z pewnością ułatwi wybór auta dopasowanego do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajduje się segment A, B, C, D, SUV oraz wyjątkowe samochody w segmencie premium. Każda oferta dotyczy aut o różnym zaawansowaniu technicznym, komforcie i wposażeniu. Niezależnie od tego czy wybiorą Państwo luksusowe auto z segmentu premium wypożyczone na 20 dni czy będzie to samochód z segmentu A na 1 dzień, możemy zagwarantować 100% satysfakcji i bezpieczeństwa. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i każde zlecenie jest dla nas równie ważne. Wybierając naszą wypożyczalnię aut, zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym cennikiem.

Nasza oferta została podzielona na segmenty nie bez powodu. Zależy nam na tym, by spełnić oczekiwania klientów, o różnych upodobaniach. Oferujemy możliwość wypożyczenia auta na 1-3 doby oraz na więcej. Cena wynajmu jest uzależniona od marki pojazdu oraz długości czasu wypożyczenia. Im więcej tym taniej!

Przed podpisaniem umowy pobieramy kaucję, która podlega zwrotowi. Jeśli oddają nam Państwo auto w nienaruszonym stanie, to kaucja zostanie zwrócona. Wszystkie nasze usługi reguluje umowa, która jest dodatkowym zabezpieczenie dla obu stron. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów z Krakowa i okolic.

wypożyczalnia samochodów kraków cennik